Image

Kurs Extended Range Diver - Nurkownie głębokie powietrzne

Kurs wprowadzający kompleksowo do nurkowania technicznego do głębokości 55 m, z wykorzystaniem gazów dennych powietrznych i nitroksowych oraz dwóch gazów dekompresyjnych do 100%O2
Przeznaczony dla nurków pragnących poznać techniki nurkowania dekompresyjnego technicznego o wyższym stopniu trudności i poszerzyć wiedzę o stosowaniu mieszanek oddechowych i użycia różnych nitroksów. Nauczysz się wykorzystywać deko plannerów, programów komputerowych oraz dekompresyjnych tabel i komputerów nurkowych. Jest to kurs niezbędny dla kontynuacji szkolenia na wyższe poziomy.

Program szkolenia obejmuje:
wszystkie aspekty fizjologiczne i fizyczne nurkowania głębokiego i zapoznaje uczestnika z procedurami nurkowania technicznego.
Jest to szkolenie nurkowania "technicznego" przy użyciu pełnej konfiguracji technicznej -zestaw dwubutlowy "bottom" mix + butla dekompresyjna .
Jako gaz denny używane jest powietrze + mieszaniny dekompresyjne, podczas szkolenia nie chodzi tylko o maksymalną głębokość ale również długi czas nurkowania i wykorzystanie nitroxu jako gazu dekompresyjnego, często o zawartości powyżej 50% tlenu tzw. Hot mixu.
Maksymalna głębokość operacyjna podczas szkolenia i uzyskanych uprawnień
to 55 m.

Wymagania:
- ukończone 18 lat,
- ukończone szkolenie Advanced NItrox Diver
- ukończone szkolenie Decompression Procedures lub równoważne innych organizacji
- zalogowanych minimum 100 nurkowań w tym 25 głębszych niż 30 metrów.

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat Extended Range Diver TDI.
Możliwość nurkowania do głębokości 55m

busy
i samochody ciężarowe

Sprawdzamy samochód pod kątem technicznym (czuwamy nad jakością pojazdów) oraz kompletujemy pełną dokumentację tak ważną dla prawidłowej rejestracji pojazdu dysponujemy wiedzą nt. przekazania ubezpieczenia nowemu użytkownikowi. Jesteśmy firmą legalnie działającą w Polsce, co można sprawdzić po numerach Nip: i Regon:, które również potwierdzają autentyczność i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.
bus3.png

wykonujemy szkolenia

Image

Zacznij z nami przygodę

Nurkujemy od ponad 15 lat, ciągle doskonaląc własne umiejętności i naszych kursantów.

Szybki kontakt

  +48 504 178 180

   info@dajnura.com.pl

Copyright © 2019.Daj Nura. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo