Image

Kurs Decompression Procedures Diver - Kurs procedur dekompresyjnych

Kurs technik nurkowania dekompresyjnego przy użyciu powietrza i mieszanin nitroxowych. Kurs procedur dekompresyjnych wprowadzający umiejętności planowania i realizacji bezpiecznych nurkowań dekompresynych z wykorzystaniem butli bocznych i gazów dekompresyjnych.
Przeznaczony dla nurków pragnących poszerzyć swą wiedze o planowaniu i realizacji dekompresji i dla chcących poznać procedury nurkowania dekompresyjnego oraz techniki dekompresyjne w przyspieszonej dekompresji.
Kurs ten może być również  przeznaczony dla nurków rekreacyjnych pragnących bezpiecznie nurkować dekompresyjnie niezainteresowanych dalszym szkoleniem technicznym.
Kurs może być prowadzony łącznie z kursem Advanced EANx Diver.
Jeśli posiadasz już kurs Advanced Nitrox Diver możesz zrobić kurs  Decompression Procedures Diver i połączyć go z kursem  Extended Range .

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz  certyfikat  Decompression Procedures Diver TDI

busy
i samochody ciężarowe

Sprawdzamy samochód pod kątem technicznym (czuwamy nad jakością pojazdów) oraz kompletujemy pełną dokumentację tak ważną dla prawidłowej rejestracji pojazdu dysponujemy wiedzą nt. przekazania ubezpieczenia nowemu użytkownikowi. Jesteśmy firmą legalnie działającą w Polsce, co można sprawdzić po numerach Nip: i Regon:, które również potwierdzają autentyczność i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.
bus3.png

wykonujemy szkolenia

Image

Zacznij z nami przygodę

Nurkujemy od ponad 15 lat, ciągle doskonaląc własne umiejętności i naszych kursantów.

Szybki kontakt

  +48 504 178 180

   info@dajnura.com.pl

Copyright © 2019.Daj Nura. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo