Image

Advanced Nitrox Diver TDI - Zaawansowany nurek nitroxowy

Program kursu obejmuje:
- szkolenie w zakresie nurkowań bezdekompresyjnych i dekompresyjnych z wykorzystaniem mieszanin nitroksowych jako "bottom" i "deco" mixu, od 21% do 100% tlenu.
Podczas kursu  Advanced Nitrox  Diver TDI zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwalają realizować nurkowania znacznie dłuższe niż te, które do tej pory wykonywałeś.   W trakcie kursu poznasz zasady doboru gazów, planowania dekompresji i radzenia sobie pod wodą z sytuacjami awaryjnymi.
Dowiesz się jak planować nurkowania dekompresyjne, a także jak wykorzystywać butle boczne (stage) z EAN50 lub czystym tlenem do skrócenia dekompresji.

Wymagania:    
- ukończony kurs Nitrox Diver
- odpowiednio skonfigurowany sprzęt pozwalający wykonywać nurkowania  dekompresyjne
- zestaw dwubutlowy z manifoldem
- butla boczna stage komplet
- bojka dekompresyjna

Kurs  Advanced Nitrox   Diver TDI to wstęp do nurkowania technicznego. Daje możliwość kontynuowania szkolenia Decompression Procedures lub Extended Range Diver.
Po ukończeniu szkolenia  otrzymujesz  certyfikat Advanced  Nitrox Diver  TDI

busy
i samochody ciężarowe

Sprawdzamy samochód pod kątem technicznym (czuwamy nad jakością pojazdów) oraz kompletujemy pełną dokumentację tak ważną dla prawidłowej rejestracji pojazdu dysponujemy wiedzą nt. przekazania ubezpieczenia nowemu użytkownikowi. Jesteśmy firmą legalnie działającą w Polsce, co można sprawdzić po numerach Nip: i Regon:, które również potwierdzają autentyczność i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.
bus3.png

wykonujemy szkolenia

Image

Zacznij z nami przygodę

Nurkujemy od ponad 15 lat, ciągle doskonaląc własne umiejętności i naszych kursantów.

Szybki kontakt

  +48 504 178 180

   info@dajnura.com.pl

Copyright © 2019.Daj Nura. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo