Image

Кurs Deep Diver
- Nurkowanie głębokie

Często obiekty, które interesują nurków znajdują się poniżej limitów głębokości dla posiadanych uprawnień a umiejętności są niewystarczające i dlatego warto ukończyć Kurs Deep Diver.

Celem tego kursu jest dostarczenie niezbędnego szkolenia do zaplanowania i wykonania nurkowań, które są poza zakresem głębokości dostępnych podczas kursu Open Water Scuba Diver, szczególnie poza 18 metrów do maksymalnej głębokości nie większej niż 40 metrów
Po ukończeniu tego kursu, uczestnicy powinni umieć poradzić sobie z zaplanowaniem głębokich nurkowań, wymogami i konfiguracją sprzętu do tego typu nurkowań, różnymi objawami oraz sytuacjami  występującymi na większych głębokościach np. narkoza azotowa itp.

Co nam daje ten kurs ?
Uprawnienia do nurkowania z partnerem o równorzędnych lub wyższych kwalifikacjach do głębokości 40m!
Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje międzynarodowy certyfikat Deep Diver SDI

busy
i samochody ciężarowe

Sprawdzamy samochód pod kątem technicznym (czuwamy nad jakością pojazdów) oraz kompletujemy pełną dokumentację tak ważną dla prawidłowej rejestracji pojazdu dysponujemy wiedzą nt. przekazania ubezpieczenia nowemu użytkownikowi. Jesteśmy firmą legalnie działającą w Polsce, co można sprawdzić po numerach Nip: i Regon:, które również potwierdzają autentyczność i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.
bus3.png

wykonujemy szkolenia

Image

Zacznij z nami przygodę

Nurkujemy od ponad 15 lat, ciągle doskonaląc własne umiejętności i naszych kursantów.

Szybki kontakt

  +48 504 178 180

   info@dajnura.com.pl

Copyright © 2019.Daj Nura. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo