Image

Kurs Boat Diver - Nurkowanie z Łodzi

Ten kurs został zaprojektowany tak aby wprowadzić  płetwonurków w procedury nurkowania z łodzi i rozwijać niezbędne umiejętności  do zaplanowania i przeprowadzenia tego typu nurkowania przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

Podczas szkolenia tej specjalizacji  zdobędziesz  praktyczną wiedzę na temat wyposażenia  łodzi nurkowej oraz nauczysz się zasad bezpiecznego nurkowania z łodzi o różnych wielkościach i przeznaczeniach. Dowiesz się gdzie i w jaki sposób  bezpiecznie najlepiej przechowywać na łodzi  swój sprzęt nurkowy  przed i po nurkowaniu. Poznasz jak najlepiej z różnych jednostek pływających wchodzić jak również wychodzić z  wody w zależności od wielkości i wyposażenia łodzi.
Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje międzynarodowy certyfikat Boat Diver SDI

busy
i samochody ciężarowe

Sprawdzamy samochód pod kątem technicznym (czuwamy nad jakością pojazdów) oraz kompletujemy pełną dokumentację tak ważną dla prawidłowej rejestracji pojazdu dysponujemy wiedzą nt. przekazania ubezpieczenia nowemu użytkownikowi. Jesteśmy firmą legalnie działającą w Polsce, co można sprawdzić po numerach Nip: i Regon:, które również potwierdzają autentyczność i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.
bus3.png

wykonujemy szkolenia

Image

Zacznij z nami przygodę

Nurkujemy od ponad 15 lat, ciągle doskonaląc własne umiejętności i naszych kursantów.

Szybki kontakt

  +48 504 178 180

   info@dajnura.com.pl

Copyright © 2019.Daj Nura. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo