Image

Kurs Ice Diver - Nurkowanie pod lodem

Nurkowanie podlodowe może być spokojnym i pięknym aspektem nurkowania swobodnego. Nurkowanie pod lodem wymaga specjalistycznego przeszkolenia.
Celem tego kursu jest zaznajomienie nurka z niebezpieczeństwami związanymi z nurkowaniem  podlodowym. Podczas kursu instruktor przekazuje niezbędną wiedzę do zaplanowania i wykonania nurkowania podlodowego przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.
W trakcie kursu ćwiczone jest postępowanie w sytuacjach awaryjnych pod lodem( zamarznięcie automatu, utrata liny asekuracyjnej, itp.) oraz na lodzie (załamanie lodu, szukanie zespołu pod lodem w przypadku utarty liny asekuracyjnej, itp.).

Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy powinni potrafić przygotować stanowisko nurkowe oraz prawidłowy sposób wykonać nurkowanie pod lodem.

Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje międzynarodowy certyfikat  Ice Diver SDI

busy
i samochody ciężarowe

Sprawdzamy samochód pod kątem technicznym (czuwamy nad jakością pojazdów) oraz kompletujemy pełną dokumentację tak ważną dla prawidłowej rejestracji pojazdu dysponujemy wiedzą nt. przekazania ubezpieczenia nowemu użytkownikowi. Jesteśmy firmą legalnie działającą w Polsce, co można sprawdzić po numerach Nip: i Regon:, które również potwierdzają autentyczność i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.
bus3.png

wykonujemy szkolenia

Image

Zacznij z nami przygodę

Nurkujemy od ponad 15 lat, ciągle doskonaląc własne umiejętności i naszych kursantów.

Szybki kontakt

  +48 504 178 180

   info@dajnura.com.pl

Copyright © 2019.Daj Nura. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo