Image

Kurs Night- Limited Visibility - Nurkowanie nocne lub w ograniczonej widoczności

Nurkowanie nocne lub w ograniczonej widoczności
Wielu nurków uważa, że nurkowanie nocne jest ich ulubionym typem nurkowań miedzy innymi ze względu na występowanie zupełnie odmiennych form życia niż podczas nurkowań dziennych. Czasem nurkowania w złej widoczności są koniecznością ze względu na warunki hydrologiczne w danym akwenie.
Procedury podczas nurkowania nocnego różnią się od procedur związanych z  nurkowaniem w ciągu dnia w wodach otwartych.
Celem tego kursu jest zaznajomienie nurków z procedurami, technikami i potencjalnymi niebezpieczeństwami związanymi z nurkowaniem w nocy lub w ograniczonej widoczności.
Podczas kursu nurek ma okazję zapoznać się z  techniką nurkowania w nocy, nawigacją, procedurami systemu partnerskiego i komunikacji. Uczestnicy dowiadują się również jak należy zachowywać się w trakcie w/w nurkowań, tak aby nie zakłócać spokoju aktywnym w nocy, mieszkańcom akwenu.
•     Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje międzynarodowy certyfikat    Night- Limited Visibility Diver SDI

busy
i samochody ciężarowe

Sprawdzamy samochód pod kątem technicznym (czuwamy nad jakością pojazdów) oraz kompletujemy pełną dokumentację tak ważną dla prawidłowej rejestracji pojazdu dysponujemy wiedzą nt. przekazania ubezpieczenia nowemu użytkownikowi. Jesteśmy firmą legalnie działającą w Polsce, co można sprawdzić po numerach Nip: i Regon:, które również potwierdzają autentyczność i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.
bus3.png

wykonujemy szkolenia

Image

Zacznij z nami przygodę

Nurkujemy od ponad 15 lat, ciągle doskonaląc własne umiejętności i naszych kursantów.

Szybki kontakt

  +48 504 178 180

   info@dajnura.com.pl

Copyright © 2019.Daj Nura. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo