O nas

Nurkujemy od 20 lat, ciągle doskonaląc własne umiejętności i naszych kursantów.

,,Ile wejść – tyle wyjść” to popularne hasło jest naszą dewizą, co oznacza bezpieczne nurkowanie i ciągłe podnoszenie swoich umiejętności. Uczymy bezpiecznego, partnerskiego nurkowania z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Wszystko po to, aby po ukończeniu szkoleń czerpać jak najwięcej przyjemności z nurkowań delektując się otaczającym podwodnym światem.

My nie ,,produkujemy’’ nurków tylko ich szkolimy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kursantów jesteśmy otwarci na szkolenia indywidualne a także w małych grupach. Daje nam to możliwość szkolenia nurków, którzy świadomie i odpowiedzialnie będą w przyszłości cieszyć się tą pasją.

Szkolenia prowadzimy w federacji Scuba Diving International(SDI) oraz w Technical Diving International (TDI), są to jedne z największych federacji szkoleniowych na świecie wywodzące się z USA. Ofertę szkoleniową kierujemy zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Dla początkujących nurków Open Water Scuba Diver SDI, poprzez kolejne zaawansowane szkolenia, stopnie i specjalizacje aż do kursów technicznych TDI włącznie.

Oferujemy kompleksową pomoc w szkoleniach, zakupie i doborze sprzętu nurkowego, doradztwie i pomoc w wyjazdach nurkowych. Po ukończeniu kursu zapraszamy do wspólnych nurkowań. Nurkujemy w Polsce, Niemczech , Egipcie, Meksyku i innych ciekawych miejscach na świecie. Szkol się z nami i nurkuj z nami chętnie podzielimy się naszą pasją .

Jeśli chciałbyś podnieść swoje umiejętności nurkowe

Zapisz do nas. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.