Image

O Nas

Nurkujemy od ponad 15 lat, ciągle doskonaląc własne umiejętności i naszych kursantów. ,,ile wejść - tyle wyjść” to popularne hasło jest naszą dewizą , co oznacza bezpieczne nurkowanie i ciągłe podnoszenie swoich umiejętności. Uczymy bezpiecznego, partnerskiego nurkowania z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Wszystko po to, aby po ukończeniu szkoleń czerpać jak najwięcej przyjemności z nurkowań delektując się otaczającym podwodnym światem. My nie ,,produkujemy’’ nurków tylko ich szkolimy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kursantów jesteśmy otwarci na szkolenia indywidualne a także w małych grupach. Daje nam to możliwość szkolenia nurków, którzy świadomie i odpowiedzialnie będą w przyszłości cieszyć się tą pasją. Szkolenia prowadzimy w federacji Scuba Diving International(SDI) oraz w Technical Diving International (TDI), są to jedne z największych federacji szkoleniowych na świecie wywodzące się z USA. Ofertę szkoleniową kierujemy zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Dla początkujących nurków Open Water Scuba Diver SDI, poprzez kolejne zaawansowane szkolenia, stopnie i specjalizacje aż do kursów technicznych TDI włącznie. Oferujemy kompleksową pomoc w szkoleniach, zakupie i doborze sprzętu nurkowego, doradztwie i pomoc w wyjazdach nurkowych. Po ukończeniu kursu zapraszamy do wspólnych nurkowań. Nurkujemy w Polsce, Niemczech , Egipcie, Meksyku i innych ciekawych miejscach na świecie. Szkol się z nami i nurkuj z nami chętnie podzielimy się naszą pasją .

Image
Image

System szkolenia SDI


Scuba Diving International SDI jako odrębny pion szkoleniowy powstało w USA  i utworzone zostało na fundamentach sukcesu szkoleniowego Technical Diving International TDI,  która zajmuje się zaawansowanym szkoleniem nurków technicznych.
Rekreacyjny program szkoleniowy SDI powstał w 1999r. Program ten zawiera wszystkie najlepsze doświadczenia instruktorów nurkowania technicznego co pozwala jak najefektywniej i najbezpieczniej szkolić  płetwonurków rekreacyjnych. Zaletą jest bardzo nowoczesne podejście do nurkowania.
-  SDI jako pierwsza organizacja wprowadziła do systemu szkolenia zajęcia
z obsługi komputerów nurkowych. Nurkowanie jest ciągle zmieniającą się dyscypliną sportu. SDI należy do federacji, które trafnie za tymi zmianami podążają. Instruktorzy SDI zawsze spoglądają  w przód i starają  się być innowacyjni w nauczaniu nurkowania.  Prowadzone szkolenia początkowe np.  Open Water Scuba Diver  zgodnie ze standardami dzielą się na trzy części:
Część teoretyczną, część  basenowa i ostatnim elementem  szkolenia są zajęcia na wodach otwartych. Podczas kursów duży nacisk kładzie się na praktyczne umiejętności tak aby po zakończeniu szkolenia absolwent był nurkiem znającym zasady bezpiecznego nurkowania i mógł je stosować w praktyce .  
W chwili obecnej SDI-TDI posiada wyszkolonych na całym świecie ponad 250 tyś. płetwonurków na różnych poziomach wyszkolenia oraz ponad 10 tyś. Instruktorów, stając się tym samym najszybciej rozwijającą się techniczną organizacją szkoleniową na świecie.

System szkolenia TDI


TDI jest największą techniczną organizacją nurkową na świecie założoną w USA.
 Jako jedna z pierwszych organizacji treningowych wprowadziła szkolenia nurkowe na mieszaninach nurkowych i obiegach zamkniętych.
Technical Diving International została założona przez pioniera nurkowania technicznego Amerykanina, wybitną postać w świecie nurkowania  Breta Gilliama.
TDI jest postrzegana jako innowator nowych technik i programów nurkowych, które wcześniej nie były dostępne ogółowi. Szkolenie w TDI umożliwia nurkom zobaczenie takich wraków jak Andrea Doria, Luisitania i Prince of Wales.
Nurkowie TDI dokonują eksploracji podwodnych jaskiń w Hiszpanii, Australii
i Meksyku. Płetwonurkowie TDI asystowali jako nurkowie zabezpieczający, podczas bicia rekordu świata w nurkowaniu na zatrzymanym oddechu w Morzu Czerwonym.
TDI kładzie nacisk na wysoką jakość szkolenia na całym świecie. Oznacza to, że Twój instruktor udokumentował swoje doświadczenie i wiedzę zanim uzyskał uprawnienia do szkolenia Ciebie. TDI oferuje najwyższy poziom jakości szkolenia w oparciu o najnowsze materiały z najnowocześniejszymi informacjami i technikami. Materiały TDI są pisane przez autorów, którzy wykonują nurkowania opisane w swoich opracowaniach.
Federacja ta pozwala nurkować "inaczej" tzn. dłużej i głębiej niż pozwalają na to standardy nurkowania rekreacyjnego.  Program ten obejmuje szkolenia na wszystkie stopnie nurkowe i instruktorskie począwszy od nurkowań z użyciem nitroxu poprzez użycie trimixu do nurkowań na urządzeniach o obiegu zamkniętym. Ewenementem jest utworzenie oddzielnego programu szkolenia dla kandydatów na poziom Technical Divemaster, którzy po jego ukończeniu mogą asystować instruktorom podczas szkoleń oraz prowadzić samodzielnie grupy certyfikowanych nurków technicznych w ramach uprawnień jakie sami posiadają.
W chwili obecnej SDI-TDI posiada wyszkolonych na całym świecie ponad 250 tyś. płetwonurków na różnych poziomach wyszkolenia oraz ponad 10 tyś. Instruktorów, stając się tym samym najszybciej rozwijającą się techniczną organizacją szkoleniową na świecie.

busy
i samochody ciężarowe

Sprawdzamy samochód pod kątem technicznym (czuwamy nad jakością pojazdów) oraz kompletujemy pełną dokumentację tak ważną dla prawidłowej rejestracji pojazdu dysponujemy wiedzą nt. przekazania ubezpieczenia nowemu użytkownikowi. Jesteśmy firmą legalnie działającą w Polsce, co można sprawdzić po numerach Nip: i Regon:, które również potwierdzają autentyczność i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.
bus3.png

wykonujemy szkolenia

Image

Zacznij z nami przygodę

Nurkujemy od ponad 15 lat, ciągle doskonaląc własne umiejętności i naszych kursantów.

Szybki kontakt

  +48 504 178 180

   info@dajnura.com.pl

Copyright © 2019.Daj Nura. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo