KURS PODSTAWOWY NURKOWANIA - OPEN WATER DIVER

Kurs podstawowy nurkowania - open water diver

Co potrzebujesz, aby zacząć kurs ?

  • ukończone 18 lat
  • ukończone od 14 do 17 lat za zgodą rodziców
  • absolwenci w wieku 10 do 14 lat mogą uczestniczyć w szkoleniach za zgodą rodziców i po ukończeniu kursu otrzymują certyfikat Junior Open Water Diver.

Wszystko, co jest niezbędne do uczestnictwa w kursie podstawowym nurkowania dostaniesz od nas.

Dlaczego warto?

Kurs podstawowy SDI Open Water Diver jest początkowym kursem certyfikacyjnym umożliwiającym bezpieczne nurkowanie w wodach otwartych, Po pomyślnym zakończeniu programu otrzymasz międzynarodowy certyfikat nurka Open Water Diver uprawniający do nurkowania na całym świecie do głębokości 18m. Oznacza to, że będziesz mógł nurkować z partnerem nurkowym bez asekuracji instruktora czy Dive Mastera w swoich okolicznych wodach lub na wyjazdach czy wakacjach na całym świecie.

5 najważniejszych powodów, dla których warto zostać płetwonurkiem.

Czy rozważałeś naukę nurkowania, ale nie czujesz się gotowy, aby się zanurzyć? Sprawdź naszą listę 5 najważniejszych powodów, dla których warto zostać płetwonurkiem. Następnie zapisz się na kurs aby rozpocząć!

Powód 1 – Jest tak wiele do odkrycia. Zdobycie certyfikatu nurkowego po zakończeniu szkolenia Open Water to coś więcej niż tylko pozwolenie na oddychanie pod wodą (chociaż jest to naprawdę fajne). Otwiera Ci drzwi do miejsc, w których niewielu wcześniej było. Od rozległych oceanów po krystalicznie czyste jeziora, istnieje ogromny świat gotowy, abyś do niego dołączył.

Powód 2 – Życie morskie jest lepsze z bliska. Istnieją miliony gatunków. Jasne, możesz iść do akwarium i zobaczyć ryby. Ale dlaczego nie dołączyć do nich w ich naturalnym środowisku, z bliska i osobiście? Nic nie może się równać z zobaczeniem ogromnego żółwia morskiego lub mureny w ich naturalnym środowisku.

Powód 3 – Wolność i spokój. Trudno opisać uczucie uwolnienia się od grawitacji po raz pierwszy. Jest coś tak spokojnego w tym, że cały ciężar twojego życia zostaje zdjęty, gdy płyniesz przez ciche, spokojne morskie krajobrazy.

Powód 4 – To niesamowita aktywność społeczna. Nurkowanie to idealna aktywność dla par, przyjaciół i rodziny. Nauczysz się nowych sposobów komunikowania się ze sobą pod wodą i zdobędziesz wzajemne uznanie również na lądzie. Jest mnóstwo nurków szukających idealnego partnera do nurkowania, który dołączy do nich w wodzie. Dodatkowo, jeśli masz dzieci, mogą one wziąć udział w kursie Open Water Junior i razem z Tobą zdobyć certyfikat.

Powód 5 – To sprawia, że jesteś aktywny. Wielu z nas nie wychodzi tak często, jak powinniśmy, ale kiedy zaczniesz nurkować, nie będziesz myśleć o niczym innym. Nurkowanie to aktywność na świeżym powietrzu i niezależnie od tego, czy wybierzesz nurkowanie w Szczecinie i okolicach, czy eksplorację rozległych, płynących mórz czy relaksującego, płytkiego jeziora, staniesz się bardziej aktywną i ekscytującą osobą. Chcesz poznać świat i zwierzęta, które się w nim znajdują? Szukasz nowego zajęcia z przyjaciółmi, pretekstu do spędzenia czasu na świeżym powietrzu lub po prostu ciszy i spokoju? Jeśli tak, czas nauczyć się nurkować już dziś, nasze centrum nurkowania w Szczecinie służy pomocą.

Zapraszamy serdecznie.

Dlaczego u nas ?

Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem – nurkujemy od ponad 15 lat, jesteśmy nurkami technicznymi , nurkujemy na całym świecie w różnych warunkach i w różnych środowiskach wodnych.
Po kursie podstawowym nurkowania możesz z nami nurkować w Polsce i na wyjazdach zagranicznych.
Zarażamy swoją pasją, robiąc to co kochamy.

Czy dalej mogę rozwijać swoje umiejętności?

Zakończenie kursu podstawowego nurkowania daje możliwość dalszego rozwoju i uczestnictwa w kolejnych kursach i szkoleniach specjalizacyjnych podwyższających kwalifikacje np. Advanced Diver oraz wielu innych, patrz szkolenia zaawansowane.

Cena kursu podstawowego nurkowania: 1890 zł

Terminy kursów:

Nie odnaleziono wydarzeń!