Kurs Open Water Scuba Diver

SDI-OpenWater

Co potrzebujesz, aby zacząć kurs ?

  • ukończone 18 lat
  • ukończone od 14 do 17 lat za zgodą rodziców
  • absolwenci w wieku 10 do 14 lat mogą uczestniczyć w szkoleniach za zgodą rodziców i po ukończeniu kursu otrzymują certyfikat Junior Open Water Scuba Diver.

Wszystko, co jest niezbędne do uczestnictwa w podstawowym kursie nurkowym dostaniesz od nas.

Dlaczego warto?

Kurs podstawowy SDI Open Water Scuba Diver jest początkowym kursem certyfikacyjnym umożliwiającym bezpieczne nurkowanie w wodach otwartych, Po pomyślnym zakończeniu programu otrzymasz międzynarodowy certyfikat nurka Open Water Scuba Diver uprawniający do nurkowania na całym świecie do głębokości 18m. Oznacza to, że będziesz mógł nurkować z partnerem nurkowym bez asekuracji instruktora czy Dive Mastera w swoich okolicznych wodach lub na wyjazdach czy wakacjach na całym świecie.

Dlaczego u nas ?

Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem – nurkujemy od ponad 15 lat, jesteśmy nurkami technicznymi , nurkujemy na całym świecie w różnych warunkach i w różnych środowiskach wodnych.
Po kursie możesz z nami nurkować w Polsce i na wyjazdach zagranicznych.
Zarażamy swoją pasją, robiąc to co kochamy.

Czy dalej mogę rozwijać swoje umiejętności?

Zakończenie kursu daje możliwość dalszego rozwoju i uczestnictwaw kolejnych kursach i szkoleniach specjalizacyjnych podwyższających kwalifikacje np. Advanced Diver oraz wielu innych, patrz szkolenia zaawansowane.

Terminy kursów:

Nie odnaleziono wydarzeń!