CENTRUM NURKOWANIA NOWOGARD

Jeśli interesuje Cię nurkowanie i chcesz rozwijać tę pasję lub nauczyć się jej całkowicie od podstaw, nasze centrum nurkowania to idealne miejsce dla Ciebie. Oferujemy kursy o różnym poziomie zaawansowania, dedykowane każdemu, kto chce rozpocząć podwodną przygodę. Z naszą pomocą możesz nabyć nowe umiejętności w bezpieczny i przyjemny sposób, a tym samym odkrywać coraz to nowsze miejsca nurkowe i pogłębiać swoje kwalifikacje. Sprawdź nasze kursy i wybierz ten, który całkowicie odpowiada Twoim oczekiwaniom. Działamy od niemal 20 lat, co stanowi gwarancję zadowolenia i zdobycia zarówno teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy. Nie czekaj i już dziś zapisz się na naukę nurkowania.

Swoje usługi oferujemy w Nowogardzie, Szczecinie, Stargardzie, Policach, Gryfinie i Goleniowie. Wybierz dogodną lokalizację i rozpocznij swoją przygodę! Zachęcamy do szczegółowego poznania naszej oferty kursów nurkowania, w razie pytań, służymy pomocą.

centrum nurkowania nowograd


NURKOWANIE OD PODSTAW Z DAJ NURA

Chcąc rozwijać pasję związaną z nurkowaniem w naszym centrum, nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu i doświadczenia. Zapewniamy wymagane wyposażenie, które jest odpowiednio przystosowane do określonych warunków, a dzięki temu maksymalnie bezpiecznie. Co więcej, oferujemy naukę nurkowania zarówno dla osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności na każdym poziomie zaawansowania, łącznie z kursami nurkowań technicznych, jak również tych, którzy chcąc rozpocząć nurkowanie i dopiero zaczynają swoją przygodę oraz nie posiadają jeszcze żadnych certyfikatów. Zapraszamy na szkolenie podstawowe — Open Water.

Do naszego centrum nurkowania w Nowogardzie może zgłosić się każdy, kto posiada chęć i jest zdeterminowany do nauki. Niezależnie od Twojej kondycji i umiejętności, wszystkiego Cię nauczymy. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 18 roku życia bądź ukończenie 10 roku życia i uzyskanie zgody rodzica na udział w lekcjach nurkowania. To wszystko, czego wymagamy. Dla nas liczy się Twoja chęć, aktywność i zaangażowanie.

Podczas nauki nurkowania zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę, którą później wykorzystasz i będziesz mógł rozwijać. Nasze zajęcia podzielone są na trzy części. Pierwsza z nich — teoretyczna — dotyczy wartościowej wiedzy na temat środowiska wodnego oraz procesów fizjologicznych zachodzących podczas nurkowania. Wyjaśnimy Ci, czym jest prawo nurkowania i co wywołuje wzrost ciśnienia lub zanikanie kolorów. Dzięki temu będziesz wiedział, jak zachować się w danej sytuacji i zachowasz spokój. Kolejny etap to zajęcia praktyczne, które odbywają się na basenie. Będzie to pierwszy kontakt z wodą, podczas którego sprawdzimy Twoją wiedzę nabytą wcześniej. Nurkowanie na basenie jest łatwiejsze ze względu na zamknięty obszar, dlatego właśnie tutaj dokonamy analizy Twojej wiedzy. Ostatni etap nauki nurkowania obejmuje połączenie dwóch poprzednich i jest realizowany na otwartym zbiorniku. Po ukończeniu wszystkich części, otrzymasz właściwy certyfikat uprawniający do wypożyczenia sprzętu i nurkowania zgodnie z Twoimi kwalifikacjami na całym świecie.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE CENTRUM NURKOWANIA?

szkoła nurkowania nowograd

Nasze centrum nurkowania to gwarancja zadowolenia, na którą wpływa wiele czynników. Przede wszystkim wyróżnia nas długoletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra instruktorska, dla których to Ty jesteś najważniejszy. Tylko w naszym centrum nurkowania będziesz uczył się nurkowania z komputerem nurkowym od samego początku, co zwiększa bezpieczeństwo. Wszystkie zajęcia z nurkowania realizowane są w niewielkich grupach, dzięki czemu możemy poświęcić Ci więcej uwagi, a tym samym dokładniej wyjaśnić i powtórzyć niezrozumiałe kwestie. Wierzymy, że dzięki temu poczujesz się pewnie i swobodnie pod powierzchnią wody i zdobędziesz wymagane umiejętności. Co więcej, oferujemy atrakcyjne ceny kursów nurkowania, co sprawia, że jesteśmy najlepszym wyborem w Nowogardzie i okolicach!

 

Poznaj szczegóły naszych kursów, wybierz odpowiedni i umów się już dziś na naukę nurkowania w Nowogardzie!