NAUKA NURKOWANIA GOLENIÓW

Nurkowanie to jedna z najlepszych możliwości obcowań z naturą i zdobycia dodatkowych umiejętności. Jednak należy mieć na uwadze, że czasem nauka nurkowania wymaga poświęcenia dużej ilości wolnego czasu ze względu na długość i specyfikę kursów. Jednak takie wyrzeczenia rekompensuje możliwość poznawania tajemnic podwodnego świata. Właśnie dzięki temu nurkowanie z roku na rok pozyskuje coraz większe grono miłośników. Jeśli i Ty chcesz zdobyć nowe umiejętności, doskonale trafiłeś. W naszym centrum nurkowania znajdziesz kursy zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, które chcą pogłębić swoją wiedzę i zdobyć certyfikaty uprawniające do nurkowania w innych zbiornikach wodnych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów nurkowania, które oferujemy w Goleniowie.

nauka nurkowania Goleniów


ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ Z NURKOWANIEM W NASZYM CENTRUM!

Centrum Nurkowania Daj Nura oferuje kursy o różnym poziomie zaawansowania, w tym również naukę nurkowania dla osób początkujących Open Water oraz kursy nurkowań zaawansowanych i kursy nurkowań technicznych. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci, które ukończyły 10 rok życia oraz posiadają zgodę rodziców na udział w zajęciach.

Z naszą pomocą zyskasz pierwsze doświadczenie z nurkowaniem i zdobędziesz certyfikaty uprawniające do udziału w bardziej zaawansowanych kursach. Decydując się na zapis na naukę nurkowania, jedyne czego potrzebujesz to szczere chęci, czas wolny oraz umiejętność pływania. Nie potrzebujesz specjalnego sprzętu, ponieważ udostępniamy wszelkiego rodzaju wyposażenie, które spełnia określone wymogi i jest dostosowane do specyfiki zajęć. W naszych zajęciach mogą wziąć udział wszystkie osoby, niezależnie od kondycji i sylwetki. Jeśli chcesz zapisać się na naukę nurkowania w Goleniowie — zapraszamy do nas!

Prowadzona przez nas nauka nurkowania składa się z trzech części. Pierwsza obejmuje część teoretyczną, podczas której poznasz podwodny świat i prawa nurkowania oraz dowiesz się, czym jest spowodowany wzrost ciśnienia czy zanikanie kolorów. Ta wiedza przygotuje Cię do dalszego etapu, jakim jest część praktyczna polegająca na nurkowaniu w basenie. Podczas pierwszego kontaktu z wodą, nauczysz się zachować spokój i poruszać pod taflą wody. Ostatni etap to połączenie poprzednich, a realizowany jest na otwartym zbiorniku wodnym.

Jeśli chcesz zapisać się na naukę nurkowania pod okiem specjalistów — wybierz nasze centrum. Jednym z miast, w których oferujemy swoje usługi, jest Goleniów.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA NAUKĘ NURKOWANIA Z DAJ NURA?

Wybierając nasze centrum nurkowania, zyskujesz wiele korzyści. Jedną z najważniejszych jest możliwość nauki nurkowania z komputerem nurkowym zwiększającym bezpieczeństwo, którą poprowadzą najlepsi specjaliści. Wyróżnia ich nie tylko 20-letnie doświadczenie w nurkowaniu, ale również uprzejmość i indywidualne podejście do każdego kursanta. Dzięki temu zajęcia nasycone są rzetelną wiedzą oraz przeprowadzane w przyjemnej atmosferze. Co więcej, nauka nurkowania realizowana jest w niewielkich grupach, co zwiększa poziom bezpieczeństwa i umożliwia dokładne przekazanie wiedzy każdemu z uczestników. Nasze kursy charakteryzuje również niska cena, która jest niezwykle konkurencyjna.

Przekonaj się sam i umów się na lekcje nurkowania w naszym centrum w Goleniowie!